نظرات بازدیدکنندگان

این صفحه مخصوص ارسال و تبادل نظرات بازدیدکنندگان می باشد

۱۲ نظر

 • امروز مطالب و موضوعات مرتبط با دهه فجر و ایام فاطمیه را مطالعه کردم امیدوارم نام گرد اورنده و منابع ان اعلام گردد

 • سلام.
  متاسفانه مدت مدیدی است سایت رهروان شهدا را ندیدم و امروز وقتی وارد این فضا شدم دلم گرفت اخرین بازدید و اظهار نظر مربوط به یکسال پیش هستش و ظاهرا هیچکس و هیچ فردی از افراد و اعضای هیئت رهروان شهدا نه از وضع موجود گله مند هستش و نه راضی ؟؟؟گزارش جلسات ماهانه درج نمیگردد و برنامه ای برای اینده نداریم هیچ مطلب در رابطه با اهداف و برنامه های اتی هیئت رهروان طرح نمیشه و کسی از اعضا علاقه به طرح موضوع نداره ؟؟؟سکون و سکوت ،هیئت رهروان را به مرداب تبدیل کرده و چمبره افراد خاص بر سایت رهروان شهدا نشانه مطلق خود مختاری و خود برتر بینی هستش که کسی جرات نزدیکی به این فضا و درج مطلب و موضوع را ندارد.خدا را شکر که برنامه ماهانه برای سور چرانی برگزار میشه و اگر این برنامه ماهانه نبود ظاهرا اسم رهروان شهدا هم مثل سایت رهروان شهدا بدست فراموشی سپرده میشد .
  جلسات ماهانه برای موضوع خاص (به ظاهر موضوع انتخابات )برگزار میشه بیشتر دوستان سکوت میکنند و یا موضوع به سمت و سوی دیگری غیر از موضوع جلسه میرود بعضی از دوستان هنوز برایشان سوال وجود دارد که اصلا ما چکاره شهریم و چکاره مردم هستیم که باید در انتخابات شرکت کنیم و ایا ورود رهروان شهدا موضوعیت دارد ؟؟؟بعضی از دوستان جلسات چند نفره خارج از جلسه ماهانه برگزار میکنند و از افراد ورشکسته سیاسی دعوت میکنند تا کسب تکلیف کرده و شرایط حضور وی را جویا شوند و همگی در جلسه ماهانه سکوت اختیار میکنند و لام تا کام حرف نمیزنند و بعضی دوستان که مشتاق حضور در صحنه هستند بدون توجه به قهر چند ساله خودشان ،در جلسات حضور می یابند تا شاید در لیست نهایی رهروان شهدا جای بگیرند و چند صبایی بر اریکه قدرت تکیه بزنند و نام شهدا را برای خدمتگزاری خرج کنندو در بین اهالی و مردم سری بین سرها پیدا کنند بدون اینکه تخصص و توان و برنامه داشته باشند میخواهند از نردبان رهروان شهدا بالا رفته و سپس در قدم اول خود رهروان شهدا را فراموش کنند (مانند پیشنییان)؟؟.
  هیئت رهروان شهدا مثل همه هیئت ها:هیئت امنا دارد که ایکاش نداشت چون مثل سایت رهروان شهدا با میل و اراده یک نفر کنترل و هدایت میشه واگر هم کسی اعتراض بکنه(مثل بنده)باید مطرود و کنار گذاشته بشه نه کسی سوال میکنه چرا رفتی و نه کسی سوال میکنه چرا اومدی؟؟
  اری شهدا اری شهدای عزیز داستان رهروی ما داستان عجیبی است .
  ما را دریابید ره گم کرده ایم

 • سلام علیکم
  ضمن تشکر از زحمات دوستان پیشنهاد می شود :
  ۱- گروهی از دوستان مشخص شوند تا بعنوان تدوین گران محتوای سایت حداقل هفتگی مطالب را به روز نموده و برای غنا بخشی محتوا جلسه گذاشته و مطالب متنوع را بارگذاری نمایند.
  ۲- هر هفته زندگینامه یک شهید شاخص کشوری را در سایت قراردهید.
  ۳- در جهت ترویج فرهنگ جهاد ، فلسه جهاد و مبانی قرانی و روایی آن تدوین گردد.
  ۴- با توجه به اینکه نزدیک انتخابات هستیم. برای تشخیص سره از ناسره و تبیین افکار و منش گروها و احزاب مختلف نسبت به بازشناسی آنان اقدام گردد.

 • بسم الله الرحمن الرحیم **********بسم الرب الشهدا والصدیقین ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی این سایت وآرزوی توفیق وجلب رضایت علاقه مندان وبیروان راه شهدا ….بنده برخلاف نظربرادر بزرگوار واستاد ارجمند که به نکات خوبی در مورد هرچه بهتر وبیشترشناساندن شهداازطریق ثبت ودرج تصاویر ووصیت نامه …واماتذکر فعالیت این سایت تنها در حوزه رهروان ومواردمربوط به رهروان معروض میدارم که اتفاقا آگاهی دادن واطلاع رسانی هییت رهروان درزمینه های مختلفی ازقبیل حضور درانتخابات وایجاد یکبارچگی در بین اهالی مواردومسایل مختلف دربندسر ..ازنقش های مهمی است که این هییت واین سایت طبق سنوات گذشته میتواند ایفاگر آن باشد…. بادرود فراوان به ارواح طیبه شهدا وخانواده معظم این عزیزان …ومن الله التوفیق

  • برادر گرامی اقای مرتضی بلوکات من مخالف درج امور سیاسی مثل انتخابات کشوری یا محلی نیستم اتفاقا سالهای زیادی درانتظارچنین موقعیتهایی بودیم اگر سایت بنام شهدا راه اندازی میشود اولی تر شناساندن شهدا و اشاره به اهداف مقدس انهاست وبعد امور دیگر در سایت کمپین شهر از اهداف تاسیس دارد فاصله می گیردوخاطره نویسی و گزارش شخصی و یا سفرنامه نامه نویسی و و و و و.. اموری دیگر اطلاع رسانی میشود البته بد نیست اماجایش باید عوض شود دراین سایت باید بخشی برای رزمندگان وبسیجیان و بخشی برای نظرات و خاطرات انها و خانواده های معظم شهدا و مجموعه ای طبقه بندی شده از تصاویر شهدای مقاومت و وصیت نامه های جهان اسلام و ایران که تاثیر گذارند اورده شود….درود بر شما

 • مجددا سلام
  غیر از مطالبی که قبلا در ارتباط با چگونگی فعالیت سایت نوشتم که امید وإرم دوستان بصورت جدی ورود پیدا کنند تا این سایت از مطالب مفید و ارزنده تر بهرمند گردد متذکر میشم که ما هنوز در ابتدائ راه هستیم و در حال حاضر سایت دوران ازمایشی خودش را طَی میکند

 • سلام،
  ضمن تشکر از همه دوستانی که هم اظهار محبت کردند وهم نظرات خودشان را برای چگونگی و نحوه فعالیت سایت ارسال کردند.باید واقعیت های موجود را بی پرده به سمع و نظر دوستان برسانم:
  فعالیت این سایت نیاز به هیئت تحریریه دارد که غیر از دو نفر کسی از برادران تا حالا إعلام همکاری نکردند
  گرداوری و انتخاب مطالب و تدوین و نگارش موضوعات نیاز به حضور برادران و جوانان أعضائ هیئت رهروان دارد که باید با مسئول روابط عمومی تماس گرفته یا در جلسات ماهیانه رسما اعلام همکاری کنند تا از توان فکری و عملی عزیزان استفاده شود
  و از همه مهمتر هزینه های مرتبط با سایت هستش که فعلا فقط یکی از برادران همه أنرا متحمل شد و در ادامه نیز ایشان هزینه سایت را متقبِّل میشوند که در دراز مدت شاید به مشکل مالی برسیم لذا لازمست همه دوستان در دو زمینه درج مطالب و مسائل مالی همکاری و هم فکری. لازم را داشته باشند

 • باسلام وتشکر ازشما که این سایت را راه اندازی کردید امیدوارم تصاویر شهدای عزیز را درصفحه اول طراحی کنید تا نمای ورودی سایت مزین به تصاویر انها بشود ودر حاشیه صفحه اصلی منتخبی ازوصییت نامه های ان عزیزان را درج نمایید یادمان باشد ادامه راه شهدا عمل به وصییت همه شهداست ورهروی راهشان با شعار وهیاهوی بدون عمل تبلیغاتی نتیجه ای ندارد واین سایت استفاده غیر ازمطالب شهدا واخبار مربوط به رهروان شهدا نگردد .
  سلام خدا برشهدای راه حق وبر خانواده های شهدای عزیز دربندسر.

 • با سلام
  بدینوسیله افتتاح و راه‌اندازی سایت انجمن رهروان شهدای دربندسر را خدمت مردم شریف و متدین دربندسر و همه اعضاء محترم تبریک عرض می‌نمایم.
  از عزیزان متولی این امر نیز تشکر و قدردانی می‌نمایم و امیدوارم در سایه عنایات الهی و توجه حضرت ولی عصر (عج) رو به روز شاهد توفیق انجمن در دستیابی به اهداف پیش بینی شده باشیم.

 • سلام
  از بابت راه اندازی سایت به اعضای محترم رهروان شهدای دربندسر تبریک عرض می کنم. خدا قوت، دستمرزاد. امیدوارم به همه ی اهداف مقدستان برسید. سربلند باشید.

نظر بدهید